تبلیغات
Hiva - سفید کردن دندان ها با لیزر
Hiva

به وبلاگ هیوا خوش آمدید

سفید کردن دندان ها با لیزر دندان های شما به دلایل گوناگونی ممکن است زرد باشند.زردی دندان ها می تواند ارثی ومادرزادی باشد یا در اثر مصرف چای وقهوه زیاد ویا سیگار کشیدن ایجاد شده باشد.به هر حال علت تیرگی دندان شما هر چه باشد برای درمان آن هم راه های بسیار مفیدی وجود دارد.

dientes.jpgجرم گیری وبروساژ دندان ها اولین مرحله برای از بین بردن زردی دندان ها است ولی اگر پس از این کار نیز نتیجه مطلوب حاصل نشد روش های سفید کردن دندان(بلیچینگ .سفید کردن دندانها با لیزر یکی از بهترین ومؤثرترین این روش ها است که در یک جلسه بدون هیج عارضه جانبی انجام می شود.روش کار بدین صورت می باشد که پس از پوشاندن لثه ها با یک محافظ ویژه، ژل مخصوص لیزر بر روی دندان های شما قرار می گیرد وپس از آن به مدت چند دقیقه لیزر به دندان ها تاباندهمی شود.این کار در یک جلسه حداکثر یک ساعته چندین بار تکرار می شود تا سفیدی دند ان ها به دست آید.
برای انجام سفیدکردن دندان ها باید به نکات زیر توجه داشته باشید 


سفید کردن دندان ها درمانی زیبائی وانتخابی توسط شخصاست نه درمانی که از نطر سلامتی برای شخص لازم باشد.

سفید کردن دندان ها بر روی کامپوزیت(ماده ترمیمی همرنگ دندان) مؤثر نیست.بنابر این بهتر است از سفید کردن دندان هائی که با این مواد ترمیم شده اند خودداری کرد.

قبل از سفید کردن دند ان ها باید از سلامت دندان ولثه مطمئن شد.سفید کردن دندان ها را نمی توان در مورد کسانی که لثه های ملتهب دارند ویا دچار پوسیدگی دندان هستند به کار برد.

بهداشت دهان ودندان یکی از مهم ترین موارد در زیبائی ودوام سفیدی دنداناست.مسواک زدن مرتب ونخ کشیدن دندان تأثیر زیادی در جلوگیری از پوسیدگی وبیماری لثه ونیز حفظ سفیدی وشفافیت دندان ها دارد.

تشکیل جرم وپلاک میکروبی بر روی دندانها ظاهر آن هارا تغییر می دهد وباعث زردی می گردد.برای دوام زیبائی دندان هایتان مراجعه هر شش ماه یک بار به دندانپزشک برای تمیز کردن حرفه ای دندان ها توصیه می شود.

پس از سفید کردن ممکن است دند ان ها تا مدتی به سرما وگرما حساس باشند.در این موارد بهتر است از خوردن غذاها وآشامیدنی های داغ ویا سرد خودداری کنید تا این حالت زودتر برطرف شود.

به علت باز شدن منافذ دندان در هنگام سفید کردن دندانتا بیست وچهر ساعت پس از سفید کردن از خوردن وآشامیدن غذاها ونوشیدنی های رنگی مثل خورشت های رب دار، قرمه سبزی ، نوشابه وچای خودداری کنید
. فهرست وبلاگ

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

آرشیو

نویسندگان

صفحات جانبی

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جستجو

آخرین پستها

<

لطفاً کمی صبر کنید

<